بنر هدر

اقتصاد

ثبات نرخ ۳۹ ارز بانکی
بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه ۲۶ دی ماه) اعلام کرد که بر این اساس نرخ تمامی ارزها نسبت روز گذشته ثابت است.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
کدام شرکت هواپیمای ایرباس خریداری شده را بیمه کرده است؟
عصر امروز اولین هواپیمای نو خریداری شده توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب با پوشش بیمه‌ای توسط شرکت سهامی بیمه ایران وارد کشور می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
آخرین توصیه‌های آیت‌الله هاشمی به وزیر کار
مهمترین رویدادهای این هفته به خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، الزام کارگران ساختمانی به ثبت‌نام در سامانه خدمات رفاهی و برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی بخش تعاون اختصاص داشت.
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۳۳ ]
طلای جهانی در بالاترین قیمت ایستاد
طلای جهانی روز چهارشنبه تحت تاثیر ابهامات اقتصادی و سیاسی که تقاضا برای این فلز به عنوان دارایی مطمئن را تقویت داد، نزدیک به بالاترین قیمت شش هفته گذشته ایستاد.
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱۲۵ ]
رکورد جدید نقدینگی ثبت شد
حجم نقدینگی مرز ۱۱۶۰ هزار میلیارد تومان را هم پشت سر گذاشت.
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۱۳ ]
هشدار بانک جهانی نسبت به تاثیر سیاست‌های تجاری ترامپ بر اقتصاد جهانی
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود از دورنمای اقتصاد جهانی اعلام کرد برنامه‌های رئیس جمهور منتخب آمریکا برای کاهش مالیات و افزایش هزینه بر روی زیرساخت، از رشد اقتصادی این کشور حمایت کرده و ممکن است رشد جهانی را بالا ببرد، اما سیاست‌های تجاری وی به ریسکهای موجود می افزاید.
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
[ تعداد بازدید : ۱۱۵ ]
مرکز آمار ایران:‌ گروه صنعت در نیمه نخست امسال 9.1 درصد رشد کرد
مرکز آمار ایران اعلام کرد، براساس نتایج حساب های ملی فصلی، رشد اقتصادی در گروه صنعت در 6 ماهه نخست امسال به 9.1 درصد رسید.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
[ تعداد بازدید : ۳۵ ]
حرکت به سمت افزایش درجه کارایی اقتصادی
به گفته رئیس کل سازمان امور مالیاتی، در حوزه افزایش منابع با محدودیت هایی مواجه هستیم از این رو باید به سمت افزایش درجه کارایی اقتصادی حرکت کنیم.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
شرایط بحرانی برخی دشت ها/فرو نشست زمین در برخی نقاط تهران به 36 سانتی ‌متر رسید
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران گفت: برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد که سرعت سالانه نشست زمین در دشت تهران در برخی نقاط به 36 سانتی‌متر در سال رسیده است.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
[ تعداد بازدید : ۲۷ ]
پرداخت بیش از 200 میلیارد تومان تسهیلات گلخانه ای در سال جاری
ساری - ایرنا - معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت که امسال تاکنون بیش از 200 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای ایجاد گلخانه در کشور پرداخت شده است .
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
ردپای عربستان دراعمال قوانین ضددامپینگ برای کالاهای پتروشیمی ایران/ درتلاش برای تسهیل صادرات به هندهستیم
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران درباره برخی گزارش ها مبنی بر نقش عربستان در اعمال قوانین ضددامپینگ درباره کالاهای صادراتی پتروشیمی ایران به هند و سایرکشورها، گفت: نمی توان به طور قطعی این ادعا را اثبات کرد، اما بی تاثیر نمی تواند باشد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
شرکت فرودگاه ها: اعلام وضعیت اضطراری هواپیمای قزاقستانی درآسمان ایران صحت ندارد
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بررسی سوابق راداری و نوارهای مکالمه مرکز کنترل ترافیک هوایی نشان می دهد اعلام وضعیت اضطراری هواپیمای قزاقستانی در آسمان ایران صحت ندارد.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
[ تعداد بازدید : ۲۱ ]
صفحه ۱ از ۳۵ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »