اقتصاد

میانگین مصرف بنزین به ۸۸ میلیون لیتر در روز رسید
متوسط مصرف روزانه بنزین در شهریورماه سال جاری به ۸۸ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر رسیده که این میزان مصرف بنزین نسبت به متوسط مصرف این فرآورده استراتژیک نفتی در مدت مشابه سال گذشته ۹.۲ درصد رشد را نشان می دهد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
[ تعداد بازدید : ۷ ]
تغییر شرایط وام مسکن عطف بماسبق می‌شود
وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که پیشنهاد تغییر شرایط پرداخت وام مسکن به هیئت دولت ارائه شده و در حال بررسی است،‌گفت:‌ تغییر شرایط پرداخت تسهیلات مسکن شامل کسانیکه که قبلا هم وام دریافت کرده‌اند، می‌شود.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
[ تعداد بازدید : ۷ ]
سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد تومانی یک بانک در اپلیکشن سفر
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از ارائه ۱۱۰ خدمت برای کاهش ریسک‌ سرمایه‌گذاری در حوزه، های تک خبر داد و گفت: یکی از بانک‌ها هفته گذشته ۸۰ میلیارد تومان در یکی از اپلیکیشن‌های سفر سرمایه‌گذاری کرد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۷ ]
تاثیر کاهش نرخ سود بانکی بر قیمت مسکن
برآیند اثر کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی بر قیمت مسکن صرف نظر از سایر عوامل تاثیرگذار مانند خانه‌های خالی، نقدینگی، قیمت نفت، وام مسکن افزایشی ارزیابی می‌شود.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۷ ]
انحصار اطلاعات منشاء اصلی فساد است/سازندگان وارد نوسازی بافت فرسوده نمی شوند
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که حل مشکل ۱۱ میلیون ساکن بافت‌های فرسوده با ساخت ۲ میلیون واحد مسکن مهر تفاوت دارد، گفت: دسترسی آزاد به اطلاعات اصلی‌ترین محرک توسعه بوده وانحصار اطلاعات منشاء اصلی فساد است.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
[ تعداد بازدید : ۷ ]
روابط اقتصادی با میانمار قطع شود
رئیس کمیسیون رقابت گفت: قطع روابط تجاری با میانمار به صورت نمادین، دیگر کشورهای اسلامی را هم ترغیب خواهد کرد تا با این جریان بازدارنده همسو شوند و میانمار را تحت فشار سیاسی و اقتصادی قرار دهند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
[ تعداد بازدید : ۷ ]
طرح حذف قیمت‌ها قطعا با شکست مواجه می‌شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح حذف درج قیمت‌ روی کالاها را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد که مجلس مانع از اجرای این طرح می‌شود.
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
دلار بانکی رکورد زد/ قیمت امروز ۳۳۵۱۵ ریال
بانک مرکزی در معاملات امروز مرکز مبادلات ارزی نرخ هر دلار آمریکا را با ۳۰ ریال افزایش نسبت به روز دیروز ۳۳ هزار و ۵۱۵ ریال قیمت گذاری کرد.
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
[ تعداد بازدید : ۲۰ ]
آخوندی: علاقه‌مندیم به اروپایی‌ها امتیاز بدهیم
وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد پرداخت وام ۷۰ میلیون یورویی به ایران توسط فرانسوی‌ها برای نوسازی صنعت هوانوردی و ارتقای سیستم‌ها خبر داد و گفت: علاقه‌مندیم امتیازاتی را در بنادر، مناطق آزاد و شهر فرودگاهی امام به اروپایی‌ها بدهیم.
۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد
با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود در پایان شهریور ماه، مسئولین سازمان خصوصی‌سازی رقم دقیق سود سهام را 150 هزار و 65 هزار تومان اعلام کردند.
۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
[ تعداد بازدید : ۳۶ ]
بد مسکنی 30 درصد از مردم اردبیل / سیاست های دهه 60 دیگر جواب نمی دهد
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه 30 درصد مردم استان اردبیل در بد مسکنی زندگی می کنند، گفت متأسفانه تاکنون راه حل مناسبی برای رفع مساله بد مسکنی به کار گرفته نشده است و سیاست های دهه 60 برای رفع این مساله جواب نمی دهد.
۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
[ تعداد بازدید : ۲۳ ]
صفحات اجتماعی داخلی وزیر ارتباطات کلید خورد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از حضور در شبکه‌های اجتماعی داخلی برای افزایش ارتباط با کاربران خبر داد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
[ تعداد بازدید : ۲۴ ]
صفحه ۱ از ۸۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »